Ducati Diavel V4 RS: Muscle meets MotoGP
Ducati gooit nog wat extra peper in de Diavel-lijn met de nieuwe Diavel V4 RS – een gelimiteerde en genummerde editie die de Muscle Roadster dichter dan ooit bij de Superbike-wereld brengt. Met de Desmosedici Stradale V4 onder de tank en een flinke scheut MotoGP-DNA tilt Borgo Panigale prestaties en spektakel naar een niveau waar tot nu toe alleen de racerij zich begaf.
MotoE stopt, Ducati pusht door met solid-state batterij
Met het besluit van Dorna en FIM om na dit seizoen de stekker uit het MotoE Wereldkampioenschap te trekken, lijkt het hoofdstuk elektrisch racen voorlopig dicht. Maar bij Ducati in Borgo Panigale gaat de research gewoon volle bak door.
BMW R18 krijgt pauselijke zegen voor goed doel
Een paus op een BMW R18?! Op 3 september 2025 kreeg een speciaal aangepaste BMW R 18 Transcontinental de zegen én handtekening van Paus Leo XIV in het Vaticaan. De parelmoerwitte R18 met Vaticaan-wapen gaat in oktober via Sotheby’s onder de hamer voor kinderhulpprojecten in Madagaskar.
KTM 2026 6Days Enduro heeft Italiaans tintje
KTM heeft de 2026 editie van de 6Days Enduro een Italiaans tintje gekregen. De roemruchte 6-daagse Enduro vond dit jaar namelijk in Italië plaats.
KTM trekt het LC4-blok weer door: dit zijn de 2026 690 Enduro R en 690 SMC R
KTM blijft sleutelen aan zijn ééncilinder-legendes en komt voor 2026 met de nieuwste versie van de 690 Enduro R en 690 SMC R. Beide machines delen nog steeds dat krankzinnige LC4-blok – de sterkste éénpitter die je nieuw kunt kopen – maar zijn nu scherper, slimmer en moderner aangekleed.