Zoeken

Test: CFMOTO 675 NK

Met een prijskaartje van slechts 7.999 euro heeft CFMOTO in het felbevochten Naked middensegment de knuppel in het hoenderhok gegooid. Na bijna 200 kilometer intensief met de 675 NK in Luxemburg te hebben gestuurd zijn we overtuigd dat je voor dat geld zeker geen kat en de zak koopt.

Test: Ducati Panigale V4 S

Nieuwe aerodynamica, design en techniek, Ducati heeft duidelijk géén middel onbenut gelaten om ook van de 2025 Panigale V4 wederom een sportief succes te maken, waarbij ze het zelfs hebben aangedurfd om de voor Ducati kenmerkende éénarmige achterbrug overboord te gooien. Dit alles met slechts 1 doel voor ogen, de snelste en de beste zijn!

Test: Harley-Davidson Sportster S

Als ik bij het oprijden van de dijk het gas vol opendraai, gaat de Sportster S er zo hard vandoor, dat ik blij ben dat ik de kracht nog heb om me aan het brede stuur vast te klampen. Wat een power heeft die Sportster S! En het stuurt nog niet zo verkeerd ook!

Test: Honda CB125R

Wat op het eerste gezicht een belediging lijkt, blijkt bij nader inzien een compliment te zijn voor een mooie, goed doordachte en handige 125’er uit Japan.

Dubbeltest: Ultraviolette F77 Mach 2 en F77 SuperStreet

Waar bij aanschaf van een nieuwe auto de keuze steeds vaker op een elektrische valt, zijn veel motorrijders (nog) niet te porren voor een EV-motorfiets. Te kleine actieradius, te lange laadtijd en veel te duur. Maar dat zou wel eens kunnen gaan veranderen: het Indiase Ultraviolette heeft z’n pijlen op de Europese markt gericht met twee serieuze modellen, die elk nog geen tienduizend Euro gaan kosten.