|
De relatie tussen Jorge Lorenzo en zijn vader is er niet beter op geworden, nadat vader Lorenzo in een interview flinke kritiek heeft gespuid op Marco Simoncelli. Via Twitter heeft de voormalig wereldkampioen afstand van zijn vaders woorden genomen.
De relatie tussen Jorge Lorenzo en zijn vader is er niet beter op geworden, nadat vader Lorenzo in een interview flinke kritiek heeft gespuid op Marco Simoncelli. Via Twitter heeft de voormalig wereldkampioen afstand van zijn vaders woorden genomen.
Terwijl de wereld nog maar amper is bekomen van het overlijden van Marco Simoncelli heeft Chicho Lorenzo in de Spaanse media pittige uitspraken gedaan over de wijlen San Carlo Gresini coureur. Volgens Chicho was Simoncelli een gevaarlijk coureur en vertelde niemand dat hij fout was. "Simoncelli was mentaal niet voorbereid om te racen. Om op dit niveau te racen moet je ook mentaal trainen. En hij is in het verleden meermaals op gelijksoortige wijze onderuit gegaan.
Voor Jorge Lorenzo zelf zal het niet gemakkelijk zijn om het verlies van Simoncelli te verwerken. Hij was een van de coureurs met grote kritiek toen Simoncelli's agressieve rijstijl ter discussie stond, door te stellen dat hij roekeloos en gevaarlijk was. Tijdens de begrafenis toonde Lorenzo zijn waardigheid en zette in het condoleance register een punt achter het verleden met de woorden "Ik zal je voor altijd missen, het spijt me dat we woorden hadden."
Nadat Lorenzo hoorde van de opmerkingen van zijn vader nam de 2010 wereldkampioen via Twitter afstand van diens woorden.
Jorge Lorenzo, via Twitter: Ik wil de fans bedanken voor de ontvangst die ze me hebben gegeven, waardoor ik me nog meer schaam voor de woorden van mijn vader die buiten proportie zijn. Ik hoop dat niemand denkt dat ik het met hem eens ben, omdat dit helaas een ieder van ons had kunnen overkomen.
Bron: Visordown
Motorfreaks biedt haar lezers de mogelijkheid inhoudelijk te reageren op geselecteerde redactionele stukken. Deze reacties vertegenwoordigen de standpunten en meningen van de lezers die ze plaatsten. Voor reageren op artikelen gelden huisregels. Deze regels zijn hier te vinden.
|
geschreven door SpeedySteve , oktober 29, 2011
Ook Lorenzo wordt volwassen. Dat merkte ik al aan hem toen ik hem persoonlijk met Motoplus mocht ontmoeten tijdens de TT van 2010.
geschreven door calvin , oktober 30, 2011
Jorge is zoizo gegroeid, duidelijk tezien vanaf het moment dat hij in de motogp kwam.
op dit moment vuile woorden van de vader van jorge, een triest man.
Goed gereageerd van jorge
geschreven door Hagasan , oktober 31, 2011
Zal nooit een fan worden van Lorenzo al van af dag 1 niet.
Maar wat zijn vader nu doet, ik zou als zoon zeggen jij gaat van af nu nooit meer mee met mij naar de GP.
Maar wij in Nederland hebben een spreekwoord;
De appel valt niet ver van de boom.
of;
Zo vader zo zoon, zo moeder zo dochter.
Dit soort uitspraken worden vaak beloond met einde race-carrière
voor de toekomst.
Deze mensen snel vergeten!
aankomend weekend is de gedachten voor Marco SuperSic 58 en Fam.
geschreven door calvin , november 01, 2011
een spreekwoord kan allen kloppen als.....zo vader zo zoon.
en laat lorenzo nu net het tegenover gestelde zeggen!!
Op een andere site staat zelf : ik schaam me voor mijn vader.
valt de appel behoorlijk ver van de boom.