|
Geschreven door Motorfreaks
|
|
maandag 07 mei 2012 12:35 |
|
Meestal betekent uitstel van lancering niet veel goeds, maar bij KTM is juist het tegenovergestelde het geval. De fabrikant uit Mattighofen heeft de Europese lancering van de 200 Duke met enkele maanden uitgesteld, omdat de fiets al boven verwachting in andere continenten is verkocht.
De 200 Duke is het grote broertje van de eerder al gelanceerde 125 Duke, en wordt voor KTM door het Indiase Bajaj gebouwd. De motor werd begin dit jaar in Azie en Zuid-Amerika gelanceerd, waarna in mei Europa zou gaan volgen.
Met inmiddels meer dan 3.000 motorfietsen verkocht is de motor echter een enorm succes gebleken in met name India, Maleisie en Brazilie, waardoor de productie voor de Europese markt in het gedrang is gekomen. De lancering van het model is nu tot juni 2012 uitgesteld.
Motorfreaks biedt haar lezers de mogelijkheid inhoudelijk te reageren op geselecteerde redactionele stukken. Deze reacties vertegenwoordigen de standpunten en meningen van de lezers die ze plaatsten. Voor reageren op artikelen gelden huisregels. Deze regels zijn hier te vinden.
|